ağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliğiağva şengül çiftliği

Ağva Şengül Çiftliği

Ağva iki yakasında salınan nehirleri, denizi ve eşsiz doğası ile ünlenmiştir. Ağva' da hizmet veren Şengül Çiftliği Göksu nehri kenarına kurulu, denize sadece 100 metre mesafede, dağ ve orman manzarasına sahip hem nehir, hem deniz hemde orman manzarasını bir arada görüp enfes yemekler tadabileceğiniz bir mekandır.

Ailenizle gelip sessiz, sakin bir ortamda leziz ızgara çeşitlerinden tatmak isterseniz seçiminiz Şengül Çiftliğinden yana olmalı. İnsana huzur veren ortamı ve kaliteli hizmeti ile Şengül Çiftliği ailenizin ve sizin gönül rahatlığıyla yemek yiyebileceğiniz kaliteli bir mekandır.

Ağva Şengül çiftliği leziz yemeklerinin yanında hijyene ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile müşterileri için vazgeçilmez ve unutulmaz bir mekandır.

Ağva' da nehir kenarında bulunan çoğu otelde bile bulamayacağınız özgün ve panaromik manzarası ile Ağva Şengül Çiftliği hizmetlerini sürdürmektedir.

Tesisimiz içkisiz aile mekanıdır

Adres: Göksu nehri kenarı Kurfallı Ağva/Şile
Tel :(0216) 721 73 85
İstanbul İrtibat : (0216) 332 81 37
Email : info@sengulciftligi.com
Web : www.sengulciftligi.com