ağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoranağva nehir restoran

Ağva Nehir restoran

Yeşilçay nehri kenarında denizden yeni çıkmış, taze ve leziz balık yemek isteyenlerin uğrak mekanlarından biri olan Nehir Restoran balık ve ızgara yemekleri ile hizmet vermektedir.

Nehir restoran Ağva'da hem yaz hem kış aylarında açık olan işletmelerden biri olup, temiz ve düzenli ortamı, muhteşem manzarası ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır.

İstanbul' dan Ağva ya tur ile birlikte gelmek isteyenler içinde uğrak bir mekan olan Nehir restoran Ağva'nın girişşinde Ertürk Petrol'ün hemen yanında hizmet vermektedir.

Hafta içi 80 kişilik grupları da ağırlayabilen restoranda mevsimine göre çupra, levrek, kalkan, tekir, çinekop, istavrit, hamsi, lüfer, palamut gibi balıkları en taze haliyle bulabilirsiniz. Soğuk, sıcak meze çeşitleri, kalamar, midye, karides gibi diğer deniz ürünleri, ızgara çeşitleri ve ev yapımı turşular da mönüde yer almakta...

Adres:Yeni Mah. Petrol Ofisi Yanı Ağva - Şile
Tel :0(216) 721 85 33
Gsm :0(541) 614 80 79
Email : info@nehirrestaurant.com

Email : www.nehirrestaurant.com