Bizlere info@agvanet.com adresine yazarak yada 0 216 721 80 84 numaralı telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz, bunun yanında istek öneri ve sorunlarınız var ise bunları forumlardaki istek ve öneri bölümüne yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bizlere en çok sorulan sorular aşağıda bulunmaktadır, eğer sizlerinde problemleriniz aynıları ise lütfen aşağıdakileri bir okuyun zira vereceğimiz cevap farklı olmayacaktır. :)

S:Bir otel için rezerve/fiyat isteğinde bulundum bana ne zaman dönersiniz?
C: AGVAnet.com üzerinde doldurmuş olduğunuz bilgiler söz konusu otel ilgililerine iletilmektedir ve sizlere ortalama 8/24 saat arasında dönüş yapılmaktadır.
S: AGVAnet.com bana rezerve yapabilirmi?
C: Hayır AGVAnet.com' un aktif rezerve yapmak gibi bir görevi yok.
S: Ağva' ya gelmek istiyorum fakat yer bulamadım bana yardımcı olabilirmisiniz?
C: AGVAnet.com' un kesin rezerve yapmak gibi bir görevi yoktur, fakat özel durumlarda bize email ile yazdığınızda gerekli otellere bilgiler vermekteyiz eğer konaklayabileceğiniz bir otel bulunursa size yine email yolu ile dönebiliriz.
S: Ağva hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz?
C: Tabiiki evet, merak ettiklerinizi bize email yolu ile iletebilirsiniz sizlere en kısa zamanda döneceğimizden emin olabilirsiniz.
S: Farklı organizasyonlar düzenlemek istiyorum AGVAnet.com' un bana ne tür yardımı dokunabilir.
C: Bizler Ağva' yı ziyaret edecek herkese yardım etmek istiyoruz imkanlarımız dahilinde sizlere bilgiye dayalı yardımlarımız dokunabilir.
S: Ağva' da bulunan en iyi otel hangisidir?
C: Ağva' da bulunan tüm oteller kalitelidir, hiçbirini birinden ayırt edemeyiz öyle sanıyoruzki istanbul' un en şirin, temiz ve kaliteli otelleri Ağva' da bulunmakta.
S: AGVAnet.com hangi otele ait?
C: Hiçbir otele ait değil.
S: Sizlere telefon yolu ile ulaşabilirmiyiz?
C: Evet ancak ilk önce görüşmek istediğiniz konuyu email yolu ile bildirmelisiniz.
S: Sitenizdeki görselleri kullanabilirmiyiz?
C: Eğer bir web sitesinde kullanacaksanız, sitemizden alındığına dair bir yazı/link ekleyerek, dergi, gazete içerisinde kullanacaksanız site adresimizin geçtiği bir paragraf ile evet kullanabilirsiniz.
S : Ağva' da gezilecek yerler nereleridir?
C: Ağva tatil rehberi isimli sitemiz sizlere Ağva' yı tanıtmak amacı ile kurulmuştur, Ağva hakkında sayfamıza bakarak nereleri gezebileceğinizi öğrenebilir dilerseniz bu konuda forumlarda yardım alabilirsiniz.
S: Otelim var ekleyebilirmiyim?
C: Tabiiki evet
S: Otel eklenmesi ücrete tabimidir?
C: Evet sitemizde otel ekleme ve her türlü reklam çalışması belirli bir ücret dahilinde yapılmaktadır, reklam fiyatları ve reklam konularında yardımı osahin@maxibilgisayar.com adresine yazarak alabilirsiniz .