ağva butik otel resepsiyonağva club grand becassier odasıağva oda resmiağva butik otel resmiağva butik otel bahçe resmiağva nehir kenarı resmiağva butik otel dış resmiağva havuz kenarıağva şezlongağva masa tenisiağva yüksek görüntüağva butik otel resmiağva oyun sahasıağva butik otel resimlerindenağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkıağva oyun parkı

Ağva Club Grand Becassier

Ağva Club Grand Becassier nehir kenarındaki otellerden biridir, Ağva' nın en büyük otellerinden biri olan Ağva Club Grand Becassier adını avcıların gözdesi "Becassier" yada diğer adı ile "Çulluk" dan almaktadır.

Nehir kenarındaki oteller arasında en geniş araziye kurulu otellerden biri olan Ağva Club Grand Becassier 2 jakuzili, 2 balkonlu ,15 double, 20 triple toplamda 39 oda ile hizmet vermektedir. Otelin odalarının genel tasarımı ahşap sıcaklığını yaşamanız için tasarlanmıştır.

Ağva Club Grand Becassierin nehir kenarında bulunan restoranı misafirlerine Türk ve Dünya mutfağının seçkin tadlarını sunmakta olup, hamak bahçesi, havuz, bar, tekne gezintisi, deniz bisikletleri gibi aktiviteler standart olarak sunulmaktadır. Ağva Club Grand Becassierde sezon süresi boyunca açık büye sabah kahvaltısı ve akşam yemeği bulunmaktadır.
Açık otoparkı bulunan Ağva Club Grand Becassier yılların vermiş olduğu deneyim ve kaliteli hizmeti ile müşterilerinin beğenilerini kazanmıştır.

Adres:Yakuplu Cad. No:198 Ağva - Şile / İstanbul
Tel :(0216) 721 75 75 - 721 72 86
Fax :(0216) 721 73 68
Email : info@clubgrandbecassier.com
Web : www.clubgrandbecassier.com