Ağva Turları

Ağva'da şehir merkezinde deniz ve nehir manzarası eşliğinde sıcak bir yudum çay ya da enfes bir yemek keyfi,
Ağva Asmalı Kafe & Restroran farkı ile aileniz ile birlikte hoş bir hafta sonu için özel bir mekan.
Asmalı Kafe & Restoran'da ayrıca satranç, dama, tavla oynayabilir, nargile keyfi yapabilirsiniz...

Detaylar için tıklayınız.

Ağva' da nehir kenarında enfes bir yemek istiyorsanız tam yerindesiniz!
Şengül Çiftliği nehir kenarında yalnızca yeme içme hizmeti vermektedir, ailecek gelinip leziz yemeklerimizden tadabilirsiniz.
Ağva' nın eşsiz doğasını yaşayabileceğiniz ve tüm güzellikleri aynı anda yaşayabileceğiniz bir noktada, enfes yemeklerimizden tatmak isterseniz tam yerindesiniz.

Detaylar için tıklayınız.

Ağva'da Yeşilçay deresi kenarında yer alan Nehir Restoran sıcak ortamı ve misafirperverliği ile bilinen, en eski işletmelerden biridir.
Konumu ve manzarası ile meşhur restoran hem yaz aylarında hem kış aylarında açık olup, birbirinden leziz yemeklerini misafirlerine sunmaktadır.

Detaylar için tıklayınız.

Ağva' da yeme içme deyince ilk akla gelen balıktır. özellikle palamut sezonlarında balık restoranlarının dolup taştığı ağva da günlük taze balık yemek mümkündür.

Geçimini uzunca bir dönem balıkçılıktan sağlamış olan ağva da balıkçılık halen önemli gelir kaynaklarından biridir, Ağva' da tutulan balıklar her gün istanbul ve çeşitli bölgelere gönderilsede sofralarla ancak birkaç gün sonra buluşabiliyor, oysa ağva da ağlardan toplandığı gibi önünüze servis yapılabiliyor, sağlıklı, leziz ve taze balığın en bilinen yeri ağvadır.

Günümüzde ağva restoranlarının tümünde taze balık yemeniz mümkündür, restoranlar haricinde tüm otellerin kendilerine ait restoranları bulunmaktadır yine tüm otellerde taze balık yeme fırsatınız var.